Welkom bij de pagina's van C. Vos

De wereld is reuze interessant

Onderzoek naar
 
Containervaart   vs.   de Betuwelijn
 
 

Bijlage 1 - Lijst van waargenomen schepen

 
Nr Naam Thuishaven TEU Opmerkingen

1 Aargau Basel Zw 99
2 Accstein+SL21002 Wenen Oost 176 duwcombi
3 Acropolis Antwerpen B 196
4 Adios Antoing B 81
5 Agamemmon 72
6 Albertstad Antwerpen B 208
7 Alexandra Rotterdam 208
8 Aliana Dordrecht 99
9 Allegro Antwerpen B 90
10 Alliantie 90
11 Alpina +Vela 320 koppelverband
12 Ambitie Krimpen ad IJssel 90
13 Amistade Zwijndrecht 408 L=135 m
14 Aragon Gent B 108
15 Atlantis 117
16 Avila Baasrode B 60
17 Aviso 81
18 Azolla Rotterdam 208
19 Balance Rotterdam 176
20 Bolero Zwijndrecht 224 L=125 m
21 Bosco Meersen B 90
22 Brixon Kampen 208
23 Bumarant Maasbracht 72
24 Burg Eberbach N-Gemund D 208
25 Burg Hirschhorn D 108
26 Caan 32
27 Calypso 96
28 Cast bass Limmasol Cyprus 250
29 Cast salmon limmasol " 250
30 Catharina Papendrecht 208
31 Charis Gent B 72
32 Chridi Knokke-Heist B 192
33 Cobra Cuyck 108
34 Colline 's Gravendeel 90
35 Colombia Antwerpen B 156
36 Concordia 108
37 Coranto Hulst 156
38 Cornelis R Werkendam 144
39 Cortina Gent B 90
40 Cortygia 108
41 Cunera Nijmegen 208
42 Danny Papendrecht 108
43 Delta Puttershoek 108
44 Delta Rotterdam 192
45 Deoede 160
46 Derkiena Rotterdam 208
47 Deseo Dendermonde B 81
48 Donata Terneuzen 72
49 Donau Faulbach D 60
50 Dortsman Drimmelen 208
51 Duende Maasbracht 72
52 Durnstein Wenen Oost 160 koppelverband
53 Dynamica +RO-RO2 Rotterdam 368 koppelverband
54 Ehrenberg N-Elz D 192
55 Ensemble Werkendam 156
56 Er-Ro Maasbracht 72
57 Esperanto Dordrecht 117
58 Europa Rotterdam 90
59 Eurostroom Deest 117
60 Everingen Zwijndrecht 108
61 Excelsior Vreeswijk 192
62 Factotum Papendrecht 192
63 Felicitas Hardinxveld 208
64 Fidato Papendrecht 72
65 Fidelio Rotterdam 90
66 Fiducie Rotterdam 48
67 Forens Hasselt N 208
68 Formosa Rotterdam 108
69 FrearL Groningen 208
70 Freienstein N-Gemund D 208
71 Furka Remersheim Zw 132
72 Galjoen Temse B 72
73 Ganda Gent B 208
74 Geja-S Delfzijl 54
75 Gentle 208
76 Gerda II +Euroduw31 320 koppelverband
77 Gotz V N-Steinach D 99
78 Gotz XIV N-Steinach D 99
79 Goudvis Gent B 272 L= 135 m
80 Grace de Dieu B 72
81 Greifenstein+duw SL4 Regensburg 160 duwcombi
82 Groenendaal Nijmegen 208
83 Har-Jan Zwolle 108
84 Helena Rotterdam 108
85 Helena Geertje 99
86 Hendrik 144
87 Hendrik B Zwijndrecht 99
88 Hendrik Jan Ruisbroek B 208
89 Hendrik Jan Jr Ruisbroek B 224 L=119.5 m
90 Henja Papendrecht 48
91 Heran W 81
92 Hoop op zegen 192
93 Iduna Rotterdam 192
94 Ilze Arnhem 48
95 Inge + Inge2 St-Annaland 320 koppelverband
96 Initia Ridderkerk 144
97 Innuendo 81
98 Jacob Gotz Mannheim D 144
99 Jacobus Werkendam 208  
100 Jantina 208
101 Je-Ad Terneuzen 144
102 Jeba Zwijndrecht 72
103 Jochenstein Wenen Oost 108
104 Johanna Krimpen a/d IJssel 60
105 Jolanda Maria Krimpen a/d IJssel 192
106 Jowi Zwijndrecht 408 L=135 m
107 Julia 90
108 Jurbri Hank 36
109 Kamina Gent B 99
110 Karl Weisenberger Neuburg D 208
111 Kiesfracht +Plochingen D 144 koppelverband
112 Kilstroom 'sGravendeel 72
113 Klasarina Krimpen a/d IJssel 208
114 Klasandra Krimpen a/d IJssel 117
115 Koos Rotterdam 208
116 Kreuzenstein Wenen Oost 120 koppelverband
117 La Blanca 60
118 Lady Jane Avereest 90
119 Laurens-Laurent Rotterdam 352 koppelverband
120 Laxans 108
121 Legato Rotterdam 72
122 Leonardus 48
123 Lia.D +Clemence Lage Zwaluwe 298 koppelverband
124 Lindenfels N-Gemund D 208
125 Loetschenstein+Rhonetal D 152 koppelverband
126 Love Boat B 66
127 Maasvallei 48
128 Maja Maasbracht 32
129 Margaretha 192
130 Margaretha Hendrik 90
131 Margien Rotterdam 108
132 Margreta Zwolle 208
133 Maritiem Rotterdam 108
134 Marla Rotterdam 220
135 Marte Meo Dronten 208
136 Marte Meo II Zwolle 208
137 Mathejo Geertruidenberg 144
138 Matthiola Rotterdam 81
139 Maturitas Gendt NL 90
140 Mededinger Niewegein 72
141 Mejana Zwolle 208
142 Melk 90
143 Mercatus 48
144 Merdeka 90
145 Michiel C Koedijk 81
146 Miranda Nieuwpoort 90
147 Mon Desir Zwolle 54
148 Muerren Basel Zw 90
149 Muscari Rotterdam 554 Duwcombi: 4 eenheden
150 My Way Driebergen 144
151 Myriam Zwijndrecht 240 L=125m
152 Navigo Rotterdam 99
153 Navitas Zwijndrecht 208
154 Neckarstein Steinach D 72
155 Neuburg N-Gemund D 272 L=135m
156 Ninja Temse B 72
157 Nivoma Maassluis 208
158 Nomadisch Groningen 144
159 Noordkaap Zwijndrecht 208
160 Nordwand Rotterdam 144
161 Norma 99
162 Nova Zwolle 108
163 Noviomagum Nijmegen 90
164 Oase Hoorn 90
165 Ohringen Stuttgart D 108
166 Onderneming III Tongen B 120
167 Oranje C Rotterdam 90
168 Oriana Barendrecht 78
169 Ortygia Kampen 144
170 Pahna Limmasol CY 160
171 Parola Kampen 90
172 Partenstein +S32001 Wenen AT 176 koppelverband
173 Pegasus B 42  
174 Peter Groningen 108
175 Petronella Amsterdam 54
176 Pia 48
177 Pietas Kapellen B 81
178 Ponjaard Rotterdam 90
179 Poolster Zwijndrecht 117
180 Pride of Braila Veere 192
181 Pride of Veere Veere 240
182 Prins Constantijn Krimpen a/d IJssel 208
183 Prins Hendrik 208
184 Prins Maurits 120
185 prinses Catharina 208
186 Pronto Rotterdam 63
187 Quinto Zwijndrecht 160
188 Recte Spero Rotterdam 90
189 Relanto Zwolle 208
190 Relanto II Zwolle 208
191 Res nova 108
192 Richardus Kapellen B 208
193 Riska 28
194 Rival St-Annaland 108
195 Rodio Rotterdam 108
196 Roelanda Barendrecht 96
197 Roland von Bremen Bremen D 156
198 Rolf Buck Limmasol 160
199 Royaal Drachten 72
200 Samary 144
201 Sandokan+Sandokan I Rotterdam 117 koppelverband
202 Sandria+Sandria 2 Rotterdam 96 koppelverband
203 Sankt-Nikola+SL2001 72 koppelverband
204 Santa Ponsa Merksem B 60
205 Sarina 208
206 Saron 107
207 Saros 208
208 Sayonara +Hunter Basel CH 276 koppelverband
209 Sea Magula Stade D 128
210 Seinpost 40
211 Shalom Lobith 99
212 Sint Antonius+EWT410 Zwijndrecht 276 koppelverband
213 Sirius Puttershoek 108
214 Sky line Rotterdam 208
215 Spera 36
216 Speranza Sliedrecht 208
217 Stelvio Dordrecht 60
218 Stolzeneck N-Elz D 144
219 Strahlenburg N-Gemund D 208
220 Stranger 72
221 Telstar Zwijndrecht 108
222 Tero Zwijndrecht 160
223 Thalassa Schoten B 144
224 Theadora Millingen a/d Rijn 81
225 Theodela Wetteren B 108
226 Theodela I Wetteren B 99
227 Theodorus Johan Millingen rijn 282 koppelverband
228 Tiger+Tiger2 Rotterdam 189 koppelverband
229 Tigris Zwijndrecht 108
230 Vaar-wel Krimpen a/d IJssel 90
231 Vacando 117
232 Vagebond Vlaardingen 117
233 Venus Nijmegen 120
234 Vera Cruz Antwerpen B 192
235 Victor Tilburg 208
236 Vigila Vreeswijk 208
237 Vigilia Oberwesel D 90
238 Viking 60
239 Wantij 60
240 Wendy Dua Vlaardingen 90
241 Wengen Basel Zw 176
242 Wildenburg Neu-Gemund D 208
243 Wilhelm Dettmer 108  
244 Wiljette 54
245 Windeck N-Gemund D 272 L=135 m
246 Zembla+ZemblaII Rotterdam 208 koppelverband